AMWAY Czarna jagoda z luteiną Nutrilite

AMWAY Czarna jagoda z luteiną Nutrilite

165,00 zł
Brutto
Ilość

Nutrilite™ Czarna jagoda z luteiną, unikalne połączenie wyciągu z czarnej jagody, luteiny oraz witaminy A, które wspomagają wzrok w każdym wieku.

 

Czarna jagoda i zawierające luteinę kwiaty aksamitki są uprawiane na organicznych farmach posiadających certyfikat NutriCert™. Nutrilite kontroluje cały proces — od nasiona do gotowego suplementu diety — i stosuje takie podejście od ponad 80 lat.

Działanie

Twoje oczy są Twoim oknem na świat. Zadbaj o to, aby dobrze widzieć wszystko, co dla Ciebie ważne!

  • Witamina A — jeden z głównych składników produktu — pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.
  • Nutrilite Czarna jagoda z luteiną zawiera wyciągi roślinne, w tym wyciąg z czarnej jagody oraz luteinę z kwiatów aksamitki, które są uprawiane na organicznych farmach NutriCert™. Zachowawcze metody uprawy roli sprawiają, że rośliny są mocniejsze oraz charakteryzują się wysoką żywotnością i większą wartością odżywczą.
  • Nutrilite kontroluje cały proces — od nasiona do gotowego suplementu diety — troszcząc się o to, aby do produktów Nutrilite trafiały wyłącznie składniki najwyższej jakości.
  • Podobnie jak wszystkie produkty marki Nutrilite, Czarna jagoda z luteiną nie zawiera żadnych sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.
  • Łatwe i wygodne stosowanie — wystarczy przyjąć dwie tabletki raz dziennie.
     

Zalety

Nowa formuła preparatu oferująca proste, lecz jednocześnie skuteczne wsparcie poprzez uzupełnienie niedoborów składników odżywczych w diecie zmniejsza optymalną dzienną dawkę do zaledwie dwóch tabletek, zwiększając wygodę jego stosowania. Nutrilite Czarna jagoda z luteiną zawiera duże ilości wyciągów roślinnych, w tym wyciąg z czarnej jagody oraz luteinę z kwiatów aksamitki, które są uprawiane z wykorzystaniem zachowawczych metod upraw roli. Zachowawcze metody uprawy roli sprawiają, że rośliny są mocniejsze oraz charakteryzują się wysoką żywotnością i większą wartością odżywczą. Ponadto tabletki mają owalny kształt ułatwiający ich połykanie oraz nową formułę, które umożliwia zobaczenie najważniejszych składników roślinnych:

  • Luteina z kwiatów aksamitki jest zawarta w pomarańczowych drobinach.
  • Wyciąg z czarnej jagody znajduje się w ciemniejszej części tabletki.

Idealne rozwiązanie wspomagające wzrok!

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło