BIOPON-eliksir DUO do storczyków 35ml

BIOPON-eliksir DUO do storczyków 35ml

2,60 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Witamy, oferujemy Biopon Eliksir DUO do storcyków 35ml Łatwy w użyciu nowoczesny nawóz (ELIKSIR DUO) dwuskładnikowy do zasilania i szybkiej regeneracji wszystkich gatunków storczyków. ELIKSIR DUO zalecany jest w szczególności do kwiatów z problemami takimi jak słabe kwitnienie, powolny wzrost czy też zeschnięte korzenie. Eliksir ten może być również stosowany profilaktycznie u roślin o dobre kondycji Zastosowanie dwuczęściowego aplikatora na roślinę pozwala na jednoczesne dozowanie odpowiedniej ilości substancji odżywczych i regeneratora. Osobne umieszczenie obu tych płynów (oddzielne przegrody) pozwala zachować ich cenne właściwości przez dłużej.Do zmieszania składników dochodzi dopiero w podłożu przez co specyfik jest łatwiej przyswajalny przez storczyki. Zapraszamy!
Ilość
Dostępny

Witamy,
oferujemy Biopon Eliksir DUO do storcyków 35ml

Łatwy w użyciu nowoczesny nawóz (ELIKSIR DUO) dwuskładnikowy do zasilania i szybkiej regeneracji wszystkich gatunków storczyków. ELIKSIR DUO zalecany jest w szczególności do kwiatów z problemami takimi jak słabe kwitnienie, powolny wzrost czy też zeschnięte korzenie. Eliksir ten może być również stosowany profilaktycznie u roślin o dobre kondycji

Zastosowanie dwuczęściowego aplikatora na roślinę pozwala na jednoczesne dozowanie odpowiedniej ilości substancji odżywczych i regeneratora. Osobne umieszczenie obu tych płynów (oddzielne przegrody) pozwala zachować ich cenne właściwości przez dłużej.Do zmieszania składników dochodzi dopiero w podłożu przez co specyfik jest łatwiej przyswajalny przez storczyki.

Zapraszamy!

BIOPON
Bio000003

Szczegółowe referencje

Nowy

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło