Waschkonig żel do prania czarny 3,305L

Waschkonig żel do prania czarny 3,305L

24,50 zł
Brutto
Witamy, oferujemy Waschkonig żel do prania czarny 3,305L Żel do prania Der Waschkönig C.G. Black nie tylko usuwa uciążliwe plamy oraz zabrudzenia, ale również chroni tkaniny przed utratą koloru i powoduje, że dłużej wyglądają jak nowe. Do tego łatwo rozpuszcza się w wodzie, nawet na krótkich programach prania, nie pozostawiając zacieków. Jest skuteczny już w temperaturze 20°C. Pozostawia na tkaninach delikatnych, ale długotrwały i przyjemny zapach. Zapraszamy!
Ilość
Dostępny

Witamy,

Oferujemy: DER WASCHKONIG ŻEL DO PRANIA CZARNY 3,305L

Żel do prania tkanin ciemnych. Z łatwością rozpuszcza się w wodzie, nawet na krótkich programach prania, nie pozostawiając zacieków. Nie tylko usuwa uciążliwe plamy oraz zabrudzenia, ale także chroni tkaniny przed utratą koloru i sprawia, że dłużej wyglądają jak nowe. Pozostawia na tkaninach delikatnych, przyjemny zapach. Działa już w 20°C.

Formuła, która została zastosowana w żelu sprawia, że włókna tkanin zostają wygładzone, co z kolei powoduje, że brud trudniej się na nich osadza, a powstające zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia.

Posiada środki, które chronią elementy pralek przed korozją i osadzaniem się kamienia.

Pojemność: 3,305l

Zapraszamy!

Che000503

Szczegółowe referencje

Nowy

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło