VOIGT VC 430 DEZOPOL-MED COMPLEX DEZYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 600ML

VOIGT VC 430 DEZOPOL-MED COMPLEX DEZYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 600ML

21,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

VOIGT SPRAY DEZOPOL-MED COMPLEX VC 430 - PREPARAT DEZYNFEKCYJNO-MYJĄCY O DZIAŁANIU BAKTERIOBÓJCZYM, W TYM TBC I GRZYBOBÓJCZYM 600ML.

Ilość

Witamy,

Oferujemy: VOIGT DEZOPOL-MED COMPLEX VC 430 - PREPARAT DEZYNFEKCYJNO-MYJĄCY O DZIAŁANIU BAKTERIOBÓJCZYM, W TYM TBC I GRZYBOBÓJCZYM 600ML.

Płynny, alkoholowy preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym, w tym Tbc, i grzybobójczym w zakresie drożdżakobójczym. Wykazuje aktywne działanie biobójcze. W postaci użytkowej nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni  lakierowanych.

Środek przeznaczony do dezynfekcji wszystkich urządzeń i powierzchni odpornych na działanie wody. Zalecany do stosowania w szpitalach poza obszarem klinicznym, szkołach, przedszkolach, domach opieki, zakładach przemysłu spożywczego oraz innych miejscach narażonych na infekcję.

Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze (przy dużym obciążeniu białkowym):
- czas działania: 1 minuta,  stężenie: 100%.
Działanie prątkobójcze (Tbc) (przy dużym obciążeniu białkowym):
- czas działania: 5 minut,  stężenie: 100%.

Preparat gotowy do użycia. Dezynfekowane powierzchnie umyć najpierw środkiem myjącym. Czystą powierzchnię spryskać preparatem i pozostawić na odpowiedni czas ekspozycji zgodny z obszarem zastosowania. Po procesie dezynfekcji powierzchnie przetrzeć do sucha. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą pitną. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji.

Pojemność: 600ml

Zapraszamy!

Voigt

Dane produktu

Pojemność
600 ml

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło