GENERAL ODŚWIEŻACZ SPRAY GRANAT XXL 400ML

GENERAL ODŚWIEŻACZ SPRAY GRANAT XXL 400ML

7,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Witamy, oferujemy General Fresh spray 400ml zapach: Owoce Granatu Starannie wyselekcjonowana kompozycja zapachowa General Fresh pomoże uwolnić mieszkanie od uciążliwych zapachów i sprawi, że będzie można się cieszyć przyjemnym aromatem przez długi czas. Zapraszamy!
Ilość
Dostępny

Witamy,

Oferujemy: GENERAL FRESH AROLA ODŚWIEŻACZ POWIETRZA OWOC GRANATU XXL 400ML

Starannie wyselekcjonowana kompozycja zapachowa General Fresh pomoże Ci uwolnić mieszkanie od uciążliwych zapachów i sprawi, że będziesz się cieszyć przyjemnym aromatem przez długi czas. 

Odświeżacz powietrza w aerozolu jest produktem, który może się przydać w każdym domu, mieszkaniu, biurze. Skutecznie likwiduje nieprzyjemne zapachy. Nasza kompozycja zapachów pozwala na to, że mieszkańcy mogą poczuć się jak na wiosennej łące czy letnich wakacjach. Wygodne opakowanie w formie aerozolu pozwoli Ci na komfortowe i przyjemne zastosowanie produktu tam, gdzie tego chcesz.

Nasi specjaliści opracowali sposób na przeniesienie niezwykłych aromatów i zamknięcie ich w pojemniku, który pozwala na transportowanie i używanie w dowolnym miejscu. Teraz odświeżacz powietrza w aerozolu może sprawić, że jej aromat będzie unosił się w Twoim pomieszczeniu. Właściwie dobrana kompozycja zapachowa potrafi zlikwidować nieprzyjemne zapachy na długi czas i tym samym zostawiając uczucie świeżości sprawić, że osoby przebywające w pomieszczeniu czują się lepiej.

Pojemność: 400ml

Zapach: owoc granatu

Zapraszamy!

POL-HUN
Che000146

Szczegółowe referencje

Nowy

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło