Pellet OLCZYK 6mm 15kg

Pellet OLCZYK 6mm 15kg

19,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Witamy, oferujemy Pellet Olczyk 6mm 15kg Sekretem najwyższej jakości Peletu Olczyk jest odpowiednio dobrana technologia jego produkcji oraz pewne źródło pochodzenia materiału. 100% drewna iglastego w postaci sosny, modrzewia, jodły i świerka poddawane jest obróbce korowania, przez co zrębka i trocina użyta do produkcji peletu nie zawiera kory, w której mogą znajdować się zanieczyszczenia mineralne tj. piasek. Pozbycie się kory jest jednym z decydujących czynników wpływających na zawartość popiołu w pelecie i bezawaryjną pracę kotła CO. Wysoka kaloryczność – ok. 18/kJ/kg (ok. 5,3kWh) Wilgotność maksymalna tylko 4% Ciężar własny, aż 650-720 kg/m3 Znikoma zawartość popiołu około 0,3% Wytrzymałość mechaniczna (abrazja) powyżej 98% Zapraszamy!

Ilość

Pellet drzewny Olczyk ENplus A1 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują ekologicznego i ekonomicznego paliwa opałowego.

Produkowany bezpośrednio w Tartaku Olczyk, nasz pellet zapewnia wysoką jakość oraz czystość, pozbawiony dodatków chemicznych takich jak kleje, farby czy lakier. Jest to idealne paliwo do kotłów ogrzewających różnego rodzaju budynki, od domów jednorodzinnych po obiekty przemysłowe czy użyteczności publicznej.

Pellet Olczyk powstaje w 100% z naturalnych, wysuszonych trocin z drewna sosnowego, które są prasowane pod wysokim ciśnieniem, co sprawia, że energia zostaje skondensowana, a wartość opałowa osiąga imponujący poziom 17,82 MJ/kg. Dodatkowo, niska zawartość popiołu (0,3%) i wilgoci (5,07%) sprawiają, że  pellet jest efektywnym i czystym źródłem energii.

Dane produktu

Grubość peletu
6 mm
Waga
15 kg

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło