Pellet DANKROS 6mm 1050kg

Pellet DANKROS 6mm 1050kg

1 470,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Pellet drzewny iglasty Dankros - workowany 1050kg.

Ilość

Pellet drzewny Dankros ENplus A1 to produkt o najwyższej jakości, który został wyprodukowany z trocin pochodzących z własnego tartaku. Dzięki temu, że surowiec jest pozyskiwany bezpośrednio z tartaku, możemy być pewni, że jest on całkowicie czysty i pozbawiony wszelkich dodatków chemicznych, takich jak kleje, farby czy lakier. To sprawia, że nasz pellet jest nie tylko ekologiczny, ale również bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

Nasz pellet posiada najwyższy możliwy certyfikat ENplus A1, co świadczy o jego doskonałej jakości. Charakteryzuje się on wyjątkowo wysoką wartością opałową na poziomie 17,78 MJ/kg, co gwarantuje efektywne i wydajne ogrzewanie. Dodatkowo, zawartość popiołu w naszym produkcie jest bardzo niska, wynosząc zaledwie 0,32%, co ułatwia utrzymanie czystości w piecach i kotłach.

Nasz pellet pakowany jest w worki po 15 kg, które posiadają certyfikat ENplus A1, zapewniając klientom pewność co do jakości produktu. Dodatkowo, sprzedawany jest na bezzwrotnej palecie o wymiarach 1,10m x 1,05m, gdzie znajduje się 65 opakowań, co daje łączną masę pelletu 975 kg.

Wybierając pellet drzewny Dankros ENplus A1, inwestujesz w produkt najwyższej jakości, który zapewni Ci efektywne i ekonomiczne ogrzewanie, jednocześnie dbając o zdrowie swoje i ochronę środowiska.

 

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło