Siatka rolnicza do słomy siana 130x3500m CLAAS

Siatka rolnicza do słomy siana 130x3500m CLAAS

1 050,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Siatka do słomy CLAAS

130x3500m

CLAAS Rollatex Classic to ekonomiczna alternatywa dla produktów Premium, do stosowania we wszystkich prasach zwijających. Siatki firmy CLAAS to nowoczesny produkt do pracy w każdych warunkach zbioru.

Siatka polietylenowa do owijania bel jest najnowocześniejszą metodą zbioru materiału żniwnego zastępującą tradycyjną metodę owijania bel sznurkiem. Jest to również doskonała metoda przechowywania i transportowania zbiorów żniwnych. Siatka polietylenowa wykorzystywana jest głównie w krajach Europy zachodniej, ale również w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Zalety korzystania z siatki polietylenowej:

- minimalne straty przy zbiorze i belowaniu

- dokładne i ścisłe owijanie bel

- powierzchnia beli bez wklęśnięć i zagłębień

- możliwość zbioru rozdrobnionych pokosów.

Siatka polietylenowa optymalizuje czas owijania, zmniejszając jednocześnie koszty paliwa oraz nakład pracy. Bele sprasowane przy użyciu siatki polietylenowej mają bardziej ergonomiczny kształt, są więc łatwiejsze do transportowania i przechowywania. Dłużej zatrzymują wartości odżywcze, poprawiają jakość słomy i trawy. Dzięki użyciu najwyższej jakości polietylenu oraz specjalnym procesom produkcyjnym siatka jest wysoce odporna na zerwanie, a optymalna elastyczność czyni ją wytrzymałą na uszkodzenia. Dobrze sprasowane przy pomocy siatki polietylenowej bele, dzięki zwartej budowie, są lepiej chronione przed wodą deszczową i wilgocią.

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło