Folia  FN WRAP 750 CZARNA

Folia FN WRAP 750 CZARNA

560,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Folia do sianokiszonki biała 750mm FN WRAP DŁUGOŚĆ 1500 M Folia do sianokiszonki FN Wrap 500mm (5-warstwowa) idealna do nowoczesnych owijarek samozaładowczych !! Cena dotyczy 1 rolki. Właściwości produktu: FN WRAP to najwyższej jakości folia do balotowania wyprodukowana w 100% z pierwotnego surowca w technologii wydmuchu. Stabilizowana filtrem UV idealna ochrona przed niekorzystnym promieniowaniem słonecznym podczas przechowywania balotów na zewnątrz. Wysoka kleistość i wytrzymałość na rozciąganie. Wyjątkowa wydajność. Odporna na przebicia i rozdarcia. Folia FN WRAP może być wykorzystywana we wszystkich typach owijarek rolniczych. Stosowanie folii przy produkcji sianokiszonki zmniejsza koszty produkcji paszy oraz optymalizuje sposób żywienia zwierząt. Parametry folii: Grubość folii: 25 mikronów Naciąg do 80% Ilość warstw - 5 Wydajność: od 24 do 35 balotów w zależności od szerokości folii i średnicy beli.
Ilość
Dostępny

Folia do sianokiszonki FN Wrap 750mm (5-warstwowa) idealna do nowoczesnych owijarek samozaładowczych !!

Cena dotyczy 1 rolki.

Właściwości produktu:

FN WRAP  to najwyższej jakości folia do balotowania wyprodukowana w 100% z pierwotnego surowca w technologii wydmuchu. Stabilizowana filtrem UV idealna ochrona przed niekorzystnym promieniowaniem słonecznym podczas przechowywania balotów na zewnątrz. Wysoka kleistość i wytrzymałość na rozciąganie. Wyjątkowa wydajność. Odporna na przebicia i rozdarcia.

Folia FN WRAP  może być wykorzystywana we wszystkich typach owijarek rolniczych. Stosowanie folii przy produkcji sianokiszonki zmniejsza koszty produkcji paszy oraz optymalizuje sposób żywienia zwierząt.

Parametry folii:

Grubość folii: 25 mikronów

Naciąg do 80%

Ilość warstw - 5

Wydajność: od 24 do 35 balotów w zależności od szerokości folii i średnicy beli.

Długość 1500m

MAGNAT
Sia000077

Szczegółowe referencje

Nowy

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło