SIATKA ROLNICZA

Sprzedajemy siatki rolnicze o różnorodnym przeznaczeniu, które są wykorzystywane w gospodarstwach rolniczych. Nasze siatki rolnicze są bowiem nieodłącznym elementem procesu uprawy, zbioru i przechowywania plonów. W naszej ofercie znajdziesz siatki rolnicze od renomowanych producentów, takich jak John Deere, Atlas, Astra czy Covernet.

Sprzedawane przez nas siatki rolnicze są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Dysponujemy siatkami w różnych rozmiarach. Szczególnie polecamy siatki John Deere wykonane z polietylenu, które gwarantują minimalne straty przy belowaniu i zbiorach.

Do czego służą siatki rolnicze?

Nie sposób sobie wyobrazić nowoczesnego gospodarstwa rolnego bez siatek rolniczych. Siatki Astra Extend służą do pakowania różnych zbiorów i łatwego umieszczania ich w prasie. Fliz, czyli agrowłóknina na słomę, chroni ją przed wilgocią, deszczem i wiatrem. Tego typu siatki zapobiegają powstawianiu szkodliwej dla ludzkiego organizmu pleśni oraz grzybów.

Oprócz słomy siatkami można owijać siano, zboża, suszone rośliny pastewne, kiszonki itd. Dzięki siatkom rolniczym o wiele prostsze i wygodniejsze są procesy gromadzenia i transportowania zbiorów, stogów siana oraz słomy. Produkty te dobrze przylegają oraz zapewniają wysokie bezpieczeństwo podczas przewozu. Są też elastyczne i rozciągliwe. Dlatego siatki rolnicze z powodzeniem mogą zastępować sznurki.

Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Sprawdź naszą szczegółową ofertę i złóż zamówienie. Jeżeli jesteś ze Śląska, towar dostarczymy ci bezpłatnie.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło