SAMOCHODOWE

Prowadzimy sprzedaż płynów samochodowych dostarczanych przez wiodących w branży producentów. Zapewniamy, że w naszej hurtowni olejów samochodowych dostaniesz najlepszej jakości oleje silnikowe. Silnik to przecież serce samochodu, a olej jest jego życiodajnym płynem.

Oferowane przez nas oleje do silników benzynowych i Diesla są opracowane w taki sposób, aby zapewnić optymalne warunki pracy silnika i chronić go przed zużyciem. Sprzedajemy też płyny do czyszczenia szklanych szyb w aucie oraz oleje motocyklowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodowei przeznaczone do samochodów ciężarowych.

Oleje silnikowe: gwarancja bezpieczeństwa samochodu

W naszym sklepie znajdziesz oleje silnikowe, które umożliwią ci długotrwałą i bezpieczną jazdę. Zachęcamy do zakupu między innymi oleju Castrol Magnatec do silników benzynowych i Diesla, który zawiera wysokiej jakości półsyntetyczne bazy olejowe tworzące silną i trwałą warstwę ochronną. Zaś Castrol Magnatec Diesel łączy syntetyczną technologię z formułą Inteligentnych molekuł przywierających do silnika, nawet gdy ten nie jest uruchomiony, co gwarantuje najwyższą ochronę przed zużyciem.

Oleje do silników wysokoprężnych

Posiadamy też specjalne oleje przeznaczone do silników wysokoprężnych. W hurtowni magnat zamówisz oleje do silników wysokoprężnych z pompo-wtryskiwaczami, takie jak Castrol EDGE Turbo Diesel. Natomiast olej silnikowy Mobil Delvac XHP Extra 10W-40 używany jest do smarowania wysoko obciążonych silników wysokoprężnych najnowszej generacji.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi płynami i olejami z naszej oferty. Życzymy udanych zakupów.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło