Torby papierowe

Prowadzimy sprzedaż wytrzymałych i wszechstronnych papierowych toreb spożywczych. Naszą ofertę kierujemy do hurtowni, sklepów, obiektów gastronomicznych i wszystkich miejsc, gdzie pakuje się żywność. Istnieje wiele przyczyn, dla których lepiej używać papierowych toreb niż tych wykonanych z innych materiałów.

Papierowe torby spożywcze: ekologiczność, funkcjonalność i uniwersalność

Papierowe torby spożywcze to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o planetę i otaczające środowisko. Wykonane z materiałów przyjaznych środowisku, nasze torebki są całkowicie biodegradowalne i nadają się do recyklingu, czego nie można powiedzieć o wielu rodzajach toreb foliowych.

Solidna konstrukcja i wytrzymałe materiały, z jakich wykonane są nasze papierowe torby spożywcze są gwarantem świeżości produktów oraz skutecznej ich ochrony przed uszkodzeniami. Dostępne w różnych rozmiarach i w dwóch kolorach (brązowym i białym), świetnie sprawdzą się zarówno do opakowywania drobnych przekąsek, jak i większych zakupów spożywczych. Można w nich pakować owoce, warzywa, napoje, mięso itd. W naszej ofercie znajdują się też papierowe pojemniki pulpa na maliny, truskawki, borówki i grzyby.

Fałdowane papierowe torby spożywcze

Sprzedajemy między innymi fałdowane papierowe torby spożywcze o brązowym kolorze. Jednym z głównych atutów tych toreb jest możliwość składania ich do płaskiego kształtu. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca i są łatwe w przechowywaniu. A kiedy są potrzebne, można je szybko rozłożyć. Poza tym wygodnie się je nosi.

Przekonała cię nasza oferta? Zadzwoń do nas i poznaj jej szczegóły. Oferujemy darmową dostawę na terenie Śląska.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło