PAPIEROWE

Nasze pojemniki plastikowe to najlepsze na rynku rozwiązanie służące do przechowywania owoców. Są one dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na pakowania zarówno małych, jak i większych owoców, o zróżnicowanej ilości. Sprzedawane przez nas pojemniki plastikowe na owoce są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są one bardzo trwałe, odporne na wilgoć i pomagają w utrzymaniu owoców w świeżości. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty właścicieli sklepów, sieci spożywczych, hurtowników z branży spożywczej, a także klientów indywidualnych.

Pojemniki papierowe pulpa na maliny, truskawki, borówki i grzyby

Klientom, którzy szukają ekologicznych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, proponujemy nasze pojemniki papierowe pulpa na maliny, truskawki, borówki i grzyby. Pojemniki z pulpy papierowej są sztywne i świetnie chronią żywność oraz pozwalają jej dłużej zachować świeżość. A ponieważ wykonano je z naturalnych włókien, to nie tylko zabezpieczają owoce przed uszkodzeniem, ale także są biodegradowalne.

Można więc powiedzieć, że są produktami jednocześnie funkcjonalnymi oraz praktycznymi, jak i umożliwiający dbanie o środowisko. Interesują cię inne ekologiczne i trwałe opakowania? Sprzedajemy również wytłoczki do jaj z papieru i papierowe torby spożywcze do przenoszenia zakupów oraz przechowywania żywności.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby złożyć zamówienie na nasze pojemniki plastikowe lub wyprodukowane z papierowej pulpy. Zapewniamy atrakcyjne ceny i darmowe dostawy na Śląsku. Ciesz się smakiem świeżych owoców jak najdłużej dzięki naszym produktom!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło