WORKI RASZLOWE I POLIPROPYLENOWE

Prowadzimy sprzedaż trwałych worków raszlowych na roli oraz polipropylenowych. Worki raszlowe to produkty, które pomogą usprawnić twoją pracę w gospodarstwie i uczynić ją bardziej efektywną. Są to tradycyjne rodzaje worków wyprodukowane z biodegradowalnych tworzyw sztucznych. To czyni z nich produkty nie tylko praktyczne, ale również niezwykle przyjazne dla środowiska.

Siatkowy worek raszlowy jest znany ze swojej wytrzymałości i trwałości, co sprawia, że świetnie nadaje się do przechowywania i transportowania zbiorów rolnych, również tych ciężkich. Produkty te są stosunkowo odporne na deszcz i wilgoć. Sporej wielkości oczka to coś, co wyróżnia ten rodzaj worków. Są one umyślnie stworzone i zapewniają workom ażurowym niezwykłą właściwość – przepuszczalność powietrza i wilgoci. Zapobiega to pleśnieniu oraz zbyt szybkiej utracie świeżości gromadzonych plonów oraz warzyw.

Worki polipropylenowe, raszlowe i ażurowe

Dużą odpornością na działanie wilgoci odznaczają się także worki polipropylenowe, które są dostępne w naszej ofercie. Jednocześnie są to worki wyjątkowo szczelne i nieprzepuszczalne, zatem nadają się do gromadzenia mąki, cukru, ziarna czy paszy. Polipropylen to materiał wyjątkowo wytrzymały, który zapewnia doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Worki raszlowe od polipropylenowych odróżnia charakterystyczny splot ażurowy, przez co nazywane są też workami ażurowymi. U nas kupisz również luźne worki ażurowe, które nie znajdują się na roli.

Przeznaczenie worków z naszej oferty

Nasze worki znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie i rolnictwie. Można do nich pakować paszę i plony, takie jak zboże, owoce oraz warzywa. W naszej ofercie znajdują się również worki na brykiet drzewny do kominka, węgiel, ekogroszek, piasek, pierz czy granulat tworzyw sztucznych. Worki raszlowe na roli są przeznaczone do pakowania za pomocą automatycznych maszyn.

Worki raszlowe na roli: dostępne w Lublinie i całej Polsce

Nasze worki polipropylenowe i worki raszlowe na roli dostępne są w Lublinie, całym województwie lubelskim oraz wszystkich rolniczych regionach ściany wschodniej Polski. Nie ma jednak znaczenia, w którym województwie mieszkasz, ponieważ dostarczamy nasze produkty do klientów z całej Polski, w tym również ze Śląska, gdzie znajduje się nasza siedziba. Na terenie województwa śląskiego zapewniamy darmową dostawę! Na tle konkurencji wyróżniają nas też atrakcyjne ceny produktów.

Sprzedajemy worki raszlowe na roli i polipropylenowe w różnych rozmiarach oraz rozmaitych kolorach: żółtym, bordowym, zielonym, białym, pomarańczowym, niebieskim itd. Oprócz swoich podstawowych funkcji mogą one pełnić też cele dekoracyjne. Zachęcamy do zakupów i kontaktu z naszą firmą, by omówić szczegóły zamówienia.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło