SZNURKI ROLNICZE

Sznurki rolnicze pełnią bardzo istotne funkcje w sektorze rolniczym, sadowniczym i ogrodniczym, w których każdy detal ma znaczenie. Odpowiednie narzędzia, sprzęt i akcesoria są bowiem kluczem do sukcesu w uprawach i hodowli. Tymczasem sznurki rolnicze to niewielkie, lecz niezastąpione elementy, które mają znaczny wpływ na efektywność pracy oraz jakość plonów. Dlatego dostarczamy klientom sznurki rolnicze najwyższej jakości!

Jakie funkcje pełnią sznurki rolnicze?

Ale co dokładnie oznacza to, że sznurki rolnicze pełnią istotne funkcje w gospodarstwach rolnych? Przede wszystkim wykorzystuje się je do wiązania roślin, takich jak pomidory, ogórki czy winorośle. Dzięki nim rośliny rosną one bardziej obficie. Sznurki podpierają rośliny i zapobiegają ich deformacji. Po zebraniu plonów można je wiązać za pomocą sznurków rolniczych. Sznurkami wiąże się też słomę i siano. To pomaga w ich zabezpieczaniu podczas transportu i przechowywania. Można to robić również używając siatek rolniczych.

Czym się wyróżniają nasze sznurki rolnicze?

Jednak dobry sznurek musi odznaczać się konkretnymi właściwościami, aby spełniał swoje funkcje. Sprzedawane przez nas sznurki rolnicze są odporne na gnicie, pleśń i działanie wielu substancji chemicznych. Wytwarzane z polipropylenu produktu są gwarantem wysokiej wytrzymałości, a jednocześnie łatwości wiązania. Prowadzimy sprzedaż ekologicznych sznurków od najlepszych producentów, które mogą być regranulowane.

Dokonaj wyboru spośród doskonałej jakości sznurków rolniczych o różnych wymiarach, a następnie złóż zamówienie.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło