Wyposażenie sklepów

Opakowania

Znicze

Artykuły
rolnicze

Chemia gospodarcza

Chemia

Odzież robocza

Odzież Robocza

Oleje samochodowe

Olej silnikowy

Pellet i brykiet

Chemia gospodarcza

Najchętniej wybierane

Hurtownia olejów samochodowych Magnat

W hurtowni olejów samochodowych Magnat znajdziesz najlepsze i najbardziej cenione na rynku płyny samochodowe. Sprzedajemy między innymi oleje do benzynowych silników samochodowych oraz do silników Diesla. W naszej ofercie znajdziesz też oleje motocyklowe, do maszyn rolniczych, przemysłowych i pojazdów ciężarowych, oleje do silników wysokoprężnych oraz płyny do szyb.

Magnat: producent opakowań

Firma Magnat istnieje na rynku kilkanaście lat. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą opakowań jednorazowych: plastikowych i papierowych, a także folii i siatek ochronnych. Oferujemy różnorodne produkty dla rolnictwa, branży spożywczej, ogrodniczej i wielu innych. Dysponujemy dużymasortymentemopakowań i toreb ekologicznych, którenadają się do recyklingu. W hurtowni Magnat kupisz:

Torby papierowe EKO

Specjalizujemy się w sprzedaży toreb ekologicznych. Posiadamy w ofercie torby papierowe z uchwytem w różnych rozmiarach. Sprzedajemy papierowe torby spożywcze w białym i brązowym kolorze. Niezwykle funkcjonalne i praktyczne opakowanie sprawdzi się przy pakowaniu jedzenia na wynos, ubrań, kosmetyków itp. Mamy również torby kolorowe wielokrotnego użytku, wykonane z polipropylenu tkanego. Idealne na zakupy i do codziennego użytku, a ponadto niezwykle wytrzymałe. Torby te są przyjazne dla środowiska, przeznaczone do recyklingu oraz spełniają najwyższe standardy jakości.

Chemia, odzież robocza, znicze, sprzęt magazynowy i wiele innych

Cechuje nas różnorodność i wszechstronność, dlatego oprócz olejów samochodowych i opakowań nasza hurtownia dysponuje szerokim wyborem produktów do użytku domowego i gospodarczego: chemii, odzieży roboczej, a także zniczy, żarówek i innych elementów oświetlenia. U nas kupisz też materiały opałowe: pellet, butle z gazem i brykiet drzewny. Elektryczne wózki unoszące i piece? To też mamy! Sprzedajemy nawet artykuły spożywcze, akcesoria do grilla i zabawki: miniaturowe pojazdy rolnicze, drogowe i przemysłowe.

Już teraz zamów u nas produkty najlepszej jakości, które ci są potrzebne.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło