Wytłoczki do jaj

Sprzedajemy solidne i zarazem lekkie wytłoczki do jaj. Trudno sobie wyobrazić polską kuchnię bez smacznych wiejskich jajek. Jednak każdy wie, jak łatwo je uszkodzić podczas przenoszenia. Dlatego właśnie jajka powinno się trzymać w specjalnych wytłoczkach, które z jednej strony chronią je przed uszkodzeniami, a z drugiej umożliwiają długotrwałe zachowanie ich świeżości. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie!

Wytłoczki do jaj kurzych i przepiórczych

Prowadzimy sprzedaż wytłoczek do jaj kurzych. W naszej ofercie znajdują się też wytłoczki do mniejszych jaj przepiórczych. Znajdują się w nich otwory o mniejszej średnicy. Dysponujemy wytłoczkami do jaj przepiórczych i kurzych wykonanymi z materiałów, które zapewniają im trwałość i jednocześnie lekkość.

U nas znajdziesz wytłoczki w różnych zestawach, po 100, 500, a nawet 500 sztuk. Sprzedajemy „czyste” wytłoczki, które można zadrukować firmowymi logotypami. Z naszej oferty korzystają hurtownie, małe sklepy, producenci żywności i gospodarstwa rolne. Posiadamy również inne produkty dla branży rolnej, takie jak siatki i sznurki rolnicze.

Papierowe i styropianowe wytłoczki do jaj

U nas kupisz zarówno papierowe, jak i styropianowe wytłoczki do jaj. Opakowania te świetnie chronią jajka przed drganiami, wibracjami, wstrząsami i innymi czynnikami mechanicznymi. Szczególnie styropianowe wytłoczki stanowią dobre zabezpieczenie przed wilgocią czy zalaniem. Nasze wytłoczki są wyjątkowo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić jajka wewnątrz opakowania, a następnie delikatnie docisnąć.

Zainteresowała cię nasza oferta? Złóż zamówienie.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło