FLIZ

Dostępny w naszej ofercie fliz to agrowłóknina, która służy do okrywania słomy lub siana. Stanowi nieodłączny element pracy rolników, bo za sprawą swojej innowacyjnej struktury skutecznie chroni słomę, siano i zboże składowane luzem przed wilgocią czy wiatrem. Co ważne, fliz jest bardziej odporny na wiatr od zwykłych folii oraz plandek i nie ulega on poderwaniu.

Produkt ten znajduje też inne zastosowania, choćby do osłaniania i ochrony kopców buraków, ziemniaków oraz innych warzyw. Sprzedajemy fliz klasy premium od najlepszych producentów. U nas znajdziesz agrowłókninę w różnych rozmiarach, jak również folię do sianokiszonki.

Fliz agrowłóknina chroni słomę i zboże przed zniszczeniem oraz pleśnią

Fliz zapobiega pojawianiu się pleśni, grzybów i innych szkodliwych substancji przyczyniających się do zniszczenia słomy czy zboża, ponieważ chroni je przed wilgocią i jednocześnie dobrze przepuszcza powietrze, zapewniając optymalną wentylację. To go odróżnia od zwyczajnych plandek i folii. Brak pleśni i grzybów ma ogromne znaczenie w przypadku, gdy zebrane zboże służy potem jako składnik pokarmu przeznaczonego dla ludzi lub zwierząt.

Sam fliz jest również bardzo wytrzymały na uszkodzenia i zapewnia bezpieczeństwo plonom przez długi czas, nawet przez 12 sezonów. Nie jest to więc zakup jednorazowy na jeden sezon! Agrowłóknina dobrze też chroni przed promieniowaniem UV. Prowadzisz gospodarstwo rolne? Zatem musisz mieć agrowłókninę. Zachęcamy do składania zamówień i kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy darmowe dostawy na Śląsku.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło