Wózki paletowe

Prowadzimy sprzedaż elektrycznych wózków unoszących o zróżnicowanych parametrach. Przemysłowy świat nieustannie ewoluuje, a wydajność w magazynach i halach produkcyjnych ma coraz większe znaczenie. Jednym z kluczowych narzędzi, które pomagają spełnić te oczekiwania, są właśnie te rodzaje paletowych wózków z elektrycznym napędem i wzmocnionymi widłami.

Do czego służą wózki unoszące elektryczne?

Wózki unoszące elektryczne to innowacyjne maszyny, które bazują na najnowszej technologii, która zapewnia szybki i prosty transport palet na różne poziomy oraz w zróżnicowanych warunkach. Urządzenia te są wyposażone w widły unoszone za pomocą elektrycznego systemu sterowania. Posiadają też zaawansowane systemy kontroli i stabilności, które pozwalają na precyzyjne oraz bezpieczne manewrowanie nawet na trudnym terenie.

Wózki paletowe elektryczne Linde

Sprzedajemy znane na całym świecie ze swojej niezawodności wózki paletowe elektryczne Linde. Słyną one z wydajności, ponieważ umożliwiają przewóz dużej ilości towaru, np. brykietu drzewnego do kominka, ubrań czy narzędzi, na małej przestrzeni. Duża zasługa w tym tego, że nawet w wąskich korytarzach łatwo nimi manewrować i odznaczają się zwrotnością. Ładowanie wózka paletowego elektrycznego Linde odbywa się za pomocą zewnętrznej ładowarki.

Wielkość magazynu, rodzaj ładunków, odmienne potrzeby - Linde oferuje szeroki wybór wózków paletowych elektrycznych o różnym udźwigu i zróżnicowanej wysokości podnoszenia. U nas znajdziesz też elektryczne wózki podnośnikowe od wielu innych renomowanych producentów, takich jak Still, EP Equipment czy Heli. Sprzedajemy również siatki do palet. Nie zwlekaj i już teraz złóż zamówienie.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło