Folie strecz alum. spożywcze pc

Nasza firma oferuje szeroki asortyment folii i siatek przeznaczonych dla przemysłu i handlu, w tym między innymi folii stretch do pakowania żywności. Dzięki wyjątkowej elastyczności, nieprzepuszczalności powietrza oraz trwałości tej folii, produkt przez długi czas pozostaje świeży i nienaruszony. Rozciągliwość folii sprawia, że łatwo przylega ona do produktów, nawet tych o nieregularnych kształtach, np. mięsa czy owoców. Natomiast za sprawą jej wytrzymałości żywność jest skutecznie chroniona przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi, wahaniami temperatur i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Do kogo jest skierowana nasza oferta sprzedaży folii stretch do pakowania żywności?

To niezawodne rozwiązanie zarówno dla małych lokalnych producentów z sektora spożywczego, jak i dużych zakładów przemysłowych. Za pomocą folii stretch można pakować żywność również w restauracjach, sklepach spożywczych i w wielu innych miejscach. W naszej ofercie znajdują się też rolnicze folie do sianokiszonki.

Folie do gorącego stołu, pęcherzykowe i do palet

Sprzedajemy także opakowania o specjalnym przeznaczeniu, takie jak folie do gorącego stołu. Dzięki niej potrawy zachowują swoją temperaturę i świeżość przez dłuższy okres czasu. To doskonałe rozwiązanie dla bufetów, firm cateringowych i innych miejsc, gdzie serwowane potrawy muszą pozostać ciepłe. U nas kupisz też folie pęcherzykowe, które bardzo dobrze chronią produkty przed uszkodzeniami i drganiami. Ponadto prowadzimy sprzedaż rozciągliwych i zwykłych siatek ułatwiających pakowanie i transport produktów na paletach. Oferujemy darmową dostawę na Śląsku.

Skontaktuj się z nami!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło