Folia strecz 2,5kg

Folia strecz 2,5kg

22,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Folia strecz bezbarwna przezroczysta 2,5kg 1szt.

Witamy serdecznie,

Przedmiotem naszej aukcji jest:

FOLIA STRETCH DO PALET 2,5 kg 2,25kg netto gilza 0,25kg 1szt.

szerokość 50cm

grubość 23my

rozciągliwość 150%

mocna i cicha

Folia stretch to materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu.Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Idealna do produktów o zróżnicowanym kształcie i wadze. Gwarantuje stabilność ładunku, a także go zabezpiecza. Dlatego właśnie jest coraz powszechniej używana przez firmy produkcyjne, logistyczne oraz handlowe, głównie do owijania ładunków na paletach.

Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym i nowoczesnej technologii, a także dzięki zastosowaniu surowców renomowanych producentów, oferowana przez nas folia charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ze względu na swoje właściwości rozciągające jest bardzo wydajnym materiałem opakowaniowym. Cechują ją bardzo wysokie parametry techniczne tj.:

-rozciągliwość

-sprężystość

-kleistość

Ilość
Dostępny

Folia stretch na pewno zapewni solidne zabezpieczenie dla różnorodnych towarów podczas transportu i przechowywania. Jej przezroczystość ułatwia identyfikację zawartości palety lub opakowania, co jest przydatne zarówno w magazynach, jak i w transporcie. Elastyczność pozwala na dokładne dopasowanie się do kształtu pakowanego towaru, co jest istotne zwłaszcza w przypadku różnorodnych przedmiotów. Dodatkowo, wytrzymałość folii sprawia, że ​​jest ona odporna na rozdarcia i uszkodzenia, co przekłada się na większe bezpieczeństwo transportowanych towarów. Dzięki swoim właściwościom folia stretch jest wszechstronnym rozwiązaniem do pakowania i zabezpieczania różnych rodzajów produktów, od paczek po warzywa w rolnictwie.

MAGNAT

Szczegółowe referencje

Nowy

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło