FOLIA ROLNICZA

Prowadzimy sprzedaż wytrzymałych folii do sianokiszonki. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego rolnika i hodowcy zwierząt. To właśnie oni muszą dbać o odpowiednie zapasy paszy. W szczególności sianokiszonka, bogata w składniki odżywcze, jest kluczowym elementem diety bydła i innych zwierząt hodowlanych. Kluczowe jest zatem, aby pasza nie uległa zepsuciu i była świeża. Aby dostarczać zwierzętom zdrową paszę, warto rozważyć zakup naszej folii do sianokiszonki.

Przed czym chroni folia do sianokiszonki?

Dostępne w naszej ofercie folie do sianokiszonki, za sprawą innowacyjnej technologii, doskonale zabezpieczają paszę przed dostępem do powietrza i promieniowaniem słonecznym. Folie te są po prostu bardzo szczelne i świetnie przylegają do sianokiszonki. W ten sposób efektywnie wspomagają proces zakiszania paszy i podnoszą jej właściwości energetyczne. Odznaczają się też wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na przenoszenie belchwytakiem. Prowadzimy również sprzedaż siatek rolniczych i agrowłókniny do sianokiszonek, siana i słomy.

Folie do sianokiszonki: nasza oferta

Dysponujemy foliami do sianokiszonek najwyższej klasy, w różnych rozmiarach i o dużym stopniu rozciągliwości. Zapewniamy szeroki wybór produktów. Sprzedajemy zarówno folie marki Magnat, jak i inne produkty dostarczane przez najlepszych producentów, takich jak Silotite, Agrichamp czy Triofarm. Należy pamiętać o tym, że niektóre folie z naszego sklepu wymagają posiadania owijarek lub pras z funkcją owijania.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i darmową dostawę produktów na terenie Śląska. Skorzystaj z naszej oferty.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło